Kikla słów o naszej firmie

logo-termoeco-gotowe

TERMO-ECO jest producentem pieców węglowych spełniających normy klasy V

Dzięki zastosowaniu palnika eco-wer osiągnęliśmy sprawność blisko 90% przy spalaniu WĘGLA !
(potwierdzone badaniami technicznymi) równocześnie osiągnęliśmy oszczędność opału w stosunku do tradycjyjnego spalania na 1 tonie oszczędzamy do 500 kg węgla ! Najważniejszą rewolucją jest brak szkodliwego dymu z komina zatruwającego środowisko, jest on spalony w palniku który wykorzystuje zjawisko pirolizy. Przesłona palnika zatrzymuje odpływ dymu wytworzonego podczas pierwotnego spalania. Skumulowany dym zostaje dotleniony i ponownie zassany do paleniska. W komorze spalania następuje spalenie gazów z udziałem palnika.
Uzyskana w ten sposób wysoka temperatura podnosi wydajność grzewczą, a szkodliwe związki spalin ulegają rozpadowi.

Rozwiązanie, które przedstawia firma TERMO-ECO, polegające na montażu w ISTNIEJĄCYCH wysokoemisyjnych piecach węglowych palników Eko-Wer, jest obecnie na rynku najlepszym i najtańszym sposobem na obniżenie niskiej emisji do atmosfery, zwiększenie wydajności orazograniczenie kosztów eksploatacji pieca. Opatentowany palnik otrzymał najwyższą z możliwych klas energetyczną klasa „A”, i jest uznawany przez specjalistów branżowych, jako innowacyjny i ekologiczny produkt na skale światową.

W jakich piecach instalujemy rewolucyjny palnik?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, nasz przeszkolony zespół serwisowy wraz z odpowiednimi przyrządami do pomiaru grubości i jakości materiału przyjeżdża do klienta i ocenia stan istniejącego kotła oraz możliwości montażu palnika.